Apartamento Completo Em Bh
Apartamento Completo Em Bh Belo Horizonte is gelegen binnen 750 meter verwijderd van het Museu de Artes & Ofícios en op ongeveer 25 minuten wandelafstand van het Speelgoedmuseum van Belo Horizonte.
Gasten van dit appartement kunnen het centrum van Belo Horizonte bereiken met een wandeling van 5 minuten en de Sint-Jozefkerk bezoeken, binnen een straal van 600 meter. Op circa 10 minuten wandelafstand van Central Station metrostation is het appartement in de onmiddellijke nabijheid van het Praça Rio Branco. Apartamento Completo Em Bh ligt op 1 km van het Espaço do Conhecimento UFMG.
De Edificio Levy bushalte is op loopafstand van ongeveer 5 minuten hiervandaan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Parque Tom Jobim4094 km
- Luchthavens
- Luchthaven Pampulha–Carlos Drummond de Andrade9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apartamento Completo Em Bh?
Gasten van Apartamento Completo Em Bh kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Museu de Artes & Ofícios, op wandelafstand van 9 minuten. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Espaço do Conhecimento UFMG (1 km) en het Speelgoedmuseum van Belo Horizonte (2 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apartamento Completo Em Bh?
Het duurt 5 minuten lopen om van Apartamento Completo Em Bh naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamento Completo Em Bh?
De prijs van het boeken van Apartamento Completo Em Bh is $63.